O Firmie

Mikrosystem jest firmą założoną w 1995 roku i prowadzoną przez doświadczonych informatyków, łączących wieloletnią, praktyczną, wiedzę z zakresu branży turystycznej ze znajomością najnowszych technologii informatycznych.

Staramy się być najbardziej elastycznym, dynamicznym i innowacyjnym dostawcą technologii dla branży turystycznej w Polsce.

Nasze portfolio zawiera oprogramowanie typu front i mid-office, systemy raportowe,  narzędzia do walidacji i weryfikacji danych, programy do automatycznego przetwarzania danych w systemach GDS, i system sprzedaży biletów lotniczych przez internet (IBE).

Rozwiązania opracowane przez Mikrosystem funkcjonują obecnie w wielu biurach podróży na terenie całej Europy. W Polsce, najbardziej popularne oprogramowanie firmy Mikrosystem: eKNF – jest zainstalowane w ponad 70 biurach podróży.

Jesteśmy jedynym systemem mid-office w Polsce pozwalającym na automatyczne ewidencjonowanie, fakturowanie, i rozliczanie niemal wszystkich typów usług świadczonych przez biura podróży. W tym:

  • biletów lotniczych, ubezpieczeń, samochodów, i hoteli, pochodzących ze wszystkich globalnych systemów rezerwacyjnych GDS (Amadeus, Galileo, Sabre, oraz Worldspan).
  • rezerwacji lotniczych z kilkunastu systemów tanich linii lotniczych
  • rezerwacji hotelowych najważniejszych integratorów (Merigo, MerlinX, HRS, Resfinity, Booking)
  • biletów kolejowych (PKP IC, Interregio, DB, SNCF)
  • usług turystycznych (MerlinX)

Skorzystajcie z naszego doświadczenia, i sprawdźcie jakość naszych usług!