Partnerzy

Mikrosystem jest certyfikowanym partnerem Lufthansa Air Plus.  Nasze systemy mid-office są przystosowane do zbierania danych niezbędnych do raportowania sprzedaży w w formacie TAMARA i posiadają interfejsy do automatycznego eksportu danych w tym standardzie.

Od wielu lat współpracujemy z partnerami BCD w Polsce i prowadzimy intensywne prace nad przystosowaniem naszego systemu do potrzeb innych krajów w regionie. Nasz produkt przeznaczony dla biur podróży obsługujących podróże biznesowe: eKNF posiada certyfikat BCD pozwalający na automatyczny eksport danych w formacie GRO 2.08. W przygotowaniu jest też eksport w formacie GRO 2.09.

Mikrosystem od 2007 roku jest certyfikowanym patnerem PRISM Group Inc. Nasz system mid-office jest przystosowany do eksportu danych w tym formacie. W procesie certyfikacji uzyskaliśmy doskonałą ocenę (Grade A) za stopień zgodności z wymaganiami PRISM Group.

W 2010 roku opracowaliśmy zautomatyzowany interfejs eksportu danych do systemu GEMS.

Mikrosystem od 2008 roku współpracuje z AMEX Business Travel Account. Nasz system mid-office posiada specjalnie dla AMEX BTA stworzoną funkcjonalność, pozwalającą na raportowanie w formacie uzgodnionym przez AMEX.

W 2010 roku wzbogaciliśmy funkcjonalność naszych systemów mid-office o eksport danych w formacie wymaganym przez Diners Club International.

 

 

 

 

 

 

eKNF posiada automatyczny interfejs odbierający dane o rezerwacjach hotelowych założonych w systemach Conso, Horse21Pro, Merigo, i Tripnet